עבודות מנוף

מחיר שירותי משאית מנוף


משאית מנוף מאפשרת לנו להניף ולהעביר ציוד כבד ממקום למקום, בצורה בטוחה, זהירה, קלה ומהירה. היא חוסכת לנו את הצורך להרים דברים כבדים בכוחות עצמנו, היא חוסכת במשאב יקר - המשאב האנושי, ובתוך כך גם חוסכת לנו הרבה מאוד כסף וזמן.


כיום כדי להעביר ציוד ממקום אחד למשנהו ועל מנת להניף ציוד לגובה, אין צורך לרכוש משאית מנוף, כל שעלינו לעשות כדי לשנע תכולה או כדי להרים אותה, הוא לשכור את שירותיה של חברה שמספקת שירותי משאית מנוף. יש מספר חברות בישראל שמציעות שירותים שכאלו, וחשוב שתהיו ערים לקריטריונים השונים שמרכיבים את המחיר, כך שכאשר תקבלו הצעת מחיר מאחת החברות לא יהיו לכם הפתעות ותגיעו מוכנים בצורה אופטימאלית.


כאמור לא צריך להוציא הרבה כסף ולרכוש משאית מנוף כדי להשיג את יעדכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברה מקצועית שמספקת שירותי משאית מנוף ולוודא שאתם משלמים מחיר הוגן, על פי הקריטריונים ברורים.


על פי רוב, התמחור מבוסס על מספר שעות העבודה, כלומר יש מחיר קבוע לשעה. אולם יש עוד כמה קריטריונים שיכולים להצטרף למחיר הקבוע לשעה.


• מורכבות – למורכבותה של העבודה יש השפעה על מחירה. למשל, אם צריך להעביר ציוד ממקום שהגישה אליו קשה המחיר יהיה גבוה יותר, אם הציוד נמצא בקומה גבוהה המחיר יעלה בהתאם וכו`.


• שעות העבודה – גם לשעות שבהן העבודה צריכה להתבצע יש השלכות על המחיר. מחיר עבודות לילה עם משאית מנוף גבוה יותר מהמחיר לשעת עבודה ביום. בנוסף, עבודה שנעשית בסופי שבוע תהיה יקרה יותר מעבודה בימי חול. כך זה ברוב תחומי העבודה וכך זה גם בענף משאיות המנוף.


• טיב השירות – גם אופי השירות יכול לבוא לידי ביטוי בהצעת המחיר. כך לדוגמה אם העבודה דורשת גם זרוע סל, המחיר יהיה יקר יותר. בעוד שאם מדובר בעבודה פשוטה, גם המחיר יישאר בסיסי.


• גיאוגרפיה – עניין המרחק אף הוא יכול להשפיע על המחיר. ככל שהמרחק שבין היעדים:יעד המוצא יעד הסיום, גדול יותר, כך המחיר עשוי לעלות.


• מזג אוויר – עבודה בתנאי מזג אוויר סוערים, בגשם למשל, עשויה להיות יקרה יותר מעבודה בתנאי עבודה נוחים יותר, בימות האביב והקיץ.


• כוח עבודה – גם מספר העובדים שנדרשים לתפעול משאית המנוף וביצוע העבודה משפיעים על המחיר. ככל שדרושים יותר עובדים, כך המחיר יהיה גבוה יותר.


אם כן, נראה שיש הרבה מאוד מרכיבים שמשתכללים למחיר הסופי של עבודת משאית מנוף, וחשוב להיות מודעים לכל הפרמטרים, כדי שתוכלו לבחור בחוכמה את החברה המתאימה לכם ביותר.


אך שאלת המחיר היא רק שאלה אחת מיני רבות שצריכה להעסיק אתכם. חשוב לא לוותר על מקצועיות, על מוניטין ושירות אישי.


לקבל מידע נוסף אודות שירותי משאית מנוף,
התקשרו עכשיו אל אופיר מנופים והובלות: 050-576-5710
השכרת שירותי משאית מנוף: מרכיבי המחיר

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

משאית מנוף
משאית מנוף, פתרונות הרמה
הזמנת משאית מנוף לעבודה
משאית מנוף חיסכון אמיתי
משאית מנוף לשירות בעלי מקצוע
משאית מנוף באווטסורסינג

מחיר שירותי משאית מנוף 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים