עבודות מנוף

משאית מנוף לשירות בעלי מקצוע


אנו באופיר מנופים מספקים שנים רבות שירותי משאית מנוף לשימושים שונים של בעלי מקצוע. הניסיון ומספר העבודות שביצענו מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו שירות איכותי, אדיב ואיכותי תוך שמירה על בטיחות במהלך העבודה ועמידה בזמנים. בעלי מקצוע רבים כמו קבלנים, גננים, מהנדסים, חשמלאים, ומתכננים משתמשים בשירותי משאית המנוף של חברתנו.
לייעוץ, הצעות מחיר ולכל שאלה התקשרו - 050-576-5710.


גינון וגננים: גינון היא עבודה מורכבת ואין מדובר רק בשתילת צמחים, טיפוח הדשא, השקיה ועוד. לפעמים מדובר בגינות גדולות של מוסדות, חברות ופארקים למיניהם ויש צורך בגיזום, שתילה ותלישת עצים כבדים מהקרקע. כאן שירותי משאית המנוף של חברתנו בא לידי ביטוי, במסגרת שירותי משאית המנוף אנו מתמודדים עם פרויקטים אלה במקצועיות, אחריות ושמירה על בטיחותכם ושמירה על רכושכם.


עבודות מדופן חיצוני של בניין: בהקמת בניין לא כמו דירה פרטית או וילה, יש אלמנט של גובה שרק תוך שימוש במנוף ניתן להתמודד איתו. עבודות מדופן חיצוני של בניין יכולות לבוא לידי ביטוי בעבודות טיח, ציפוי, פירוק פיגומים, הרכבת תאורה ועוד. בשביל לבצע את עבודות אלה אנו מחזיקים לרשות לקוחותינו מנופי סל בטיחותיים בעזרתם תוכלו לבצע את עבודותיכם בצורה הבטיחותית ביותר.


פינוי ציוד כבד מבניין : ישנם מקרים בהם אנו נדרשים לבצע פינויים של ציוד כבד והם יותר מורכבים מפינוי של ציוד רגיל. הכוונה לפינוי מכונות כבדות, מלגזות, חומרי גלם כבדים, פינוי מפעל והעתקתו אשר דורשים שימוש ב

משאית מנוף בעלת כושר הרמה גבוה. חברת אופיר מנופים והובלות מחזיקה משאיות מנוף איכותיות וחדשניות בעלות כושר הרבה של 34-94 טון ועד 43 מטר.
הרמה של ציוד בניין: מהנדסים וקבלני בניין רבים משתמשים רבות בשירותי מנוף על מנת להוביל ציוד כבד וחומרי גלם בעת בנייה או פירוק של מבנה כלשהו. חברתנו מחזיקה משאיות מנוף שמיועדות בשביל הרמות כבדות אלה וכושר הרמה גבוה כך שתוכלו לשנע את כל הציוד הדרוש לכם. תפעול משאית מנוף ובמיוחד כאשר מדובר בהרמות של ציוד בניין דורש מיומנות ואחריות רבה, לכן אנו מקפידים על נהלי בטיחות ,הכשרת נהגים ובדיקת המשאיות ע"י קצין בטיחות מוסמך כל תקופה.


הנפה והובלה של ציוד: קיימים סוגי הובלות רבים ואין מדובר רק בהובלה של ריהוט קל. לעיתים מדובר בציוד מכני כבד, הובלה של חומרי גלם כמו ברזל, מתכת, בלוקים, עץ ממחסנים לאתרי בנייה ועוד.

 
לשירותי משאית מנוף לבעלי מקצוע, הצעת מחיר וייעוץ התקשרו - 050-576-5710.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

משאית מנוף
משאית מנוף, פתרונות הרמה
הזמנת משאית מנוף לעבודה
משאית מנוף חיסכון אמיתי
משאית מנוף לשירות בעלי מקצוע
משאית מנוף באווטסורסינג

משאית מנוף לשירות בעלי מקצוע 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים