עבודות מנוף

הובלת מכולה – דברים שחשוב לדעת


קצת עלינו...


חברת אופיר מנופים והובלות בעלת צי משאיות מנוף וציוד רחב היקף שמסייע בהובלה ובעבודות המנוף. אנו פועלים בענף ההובלות והמנופים שנים רבות וצברנו ניסיון רב המאפשר לנו להעניק ללקוחות שירות איכותי ועבודה בטיחותית תוך שמירה על מקצועיות גבוהה. בין היתר, אנו מספקים שירותי הובלת מכולות לחלקים שונים בארץ ובין לקוחותינו תוכלו למצוא חברות ייבוא וייצוא, מוסדות ממשלתיים, לקוחות פרטיים ועוד.


להזמנות התקשרו אלינו עוד היום לטלפון -050-576-5710.


הובלת מכולות היא פעולה הכרחית במיוחד בעולם המתפתח בו אנו חיים. כיום יש מקומות בעולם בהם ייצור המוצר זול ומהיר יותר(כמו סין, הודו..), לכן יש צורך במכולות על מנת לשנע את המוצרים הגמורים ממדינה למדינה. יחד עם זאת, המוצרים אותם משנעים חייבים להישאר שלמים ותקינים לכל אורך השינוע אחרת, פספסנו את המטרה. זו הסיבה מדוע הובלת מכולות היא לא עסק לחובבנים, אלא עסק לחברה בעלת ניסיון והבנה בכל הכרוך בכך. ברגע שהחלטתם שיש צורך בהובלת מכולה, חפשו את החברה בעלת ניסיון רב ואחריות כלפי הרכוש אותו אתם מעבירים ובנוסף, אל תתפשרו על מחיר כי תגלו שלחברה אין בסוף את הציוד הדרוש על מנת להוביל מכולה ותיקחו סיכון גדול מידי.


שימו לב, שחברה רצינית מגיעה להובלה עם צוות מאורגן ומקצועי, עם משאית המיועדת להובלת מכולות ולא עם טנדר או כלי עבודה אחר. משאית נחשבת לכלי העבודה הבטוח ביותר ולנו באופיר מנופים והובלות משאיות מנוף עם כושר הרמה של עד 94 טון ובגובה של עד 6 מטרים. בדקו שהמשאיות עוברות בדיקות בטיחותיות ע"י קצין בטיחות מוסמך מידי תקופה וכך מבטיח את רמת תקינותן של המשאיות.


דגש נוסף הוא שחברה שלקחה על עצמה את הובלת המכולה, מבטיחה את שלמות המוצרים לכל אורך השינוע ולכן חברה שלה ציוד מתאים תוכל לקיים את ההבטחה. משום שלעיתים האיסוף מתבצע מנמלים שונים בארץ בדקו שלחברה את האישורים המתאימים לכניסה לנמלים אלו. לחברתנו אישורי כניסה לכל הנמלים בארץ: חיפה, אשדוד ותל אביב.


לסיכום, קחו זמן ובחרו את החברה המתאימה, בעלת הציוד הדרוש והניסיון הרב. זכרו שמחיר נמוך מידי עלול להצביע על ליקויים ולפגוע לכם בתהליך ההובלה של המכולה. התקשרו לאופיר מנופים והובלות לייעוץ חינם והצעת מחיר -050-576-5710.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלת מכולה – דברים שחשוב לדעת 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים