עבודות מנוף

הובלת מבנים


חברת אופיר מנופים והובלות מספקת שירותי הובלה ועבודות מנוף . בין מגוון שירותנו תוכלו למצוא: הובלת קונטיינר, הובלה יבשתית, הובלת כספות, הרמה והנפה של ציוד בניין וציוד כבד, שירותי כננת, העברת מפעלים, הובלת מבנים ועוד. ההובלות ושירותי משאית המנוף מתבצעת ע"י אנשי מקצוע מיומנים בעלי תודעת שירות גבוהה ללקוחותינו וציוד מתאים שהופך כל משימה והובלה לאפשרית ובטוחה. צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם: -050-576-5710.


קיים יתרון עצום במבנה שניתן לשנע אותו ממקום למקום מה שבדרך כלל משמש חברות רבות שבעלות משרדי נדל"ן בשטח לדוגמא או לקוחות פרטיים שגרים במבנה קל יותר שניתן להעבירו בכל עת. היתרון הוא בעצם החיסכון הכספי והיכולת לעבור ולנדוד לכל איזור בארץ כל כל הציוד ששייך לך וכל זאת, ללא התפשרות על איכות המבנה ועל שמירתו בשינוע.


ברגע שהחלטתם על הובלת מבנה, אתם רוצים שהמבנה יגיע ליעדו שלם כפי שהיה קודם ולכן ?  על מנת להוביל מבנה יש צורך בידע, ציוד מתאים ובעיקר בניסיון רב בשטח. חברת אופיר מנופים והובלות מתמחה בהובלת מבנים ובעלת משאיות מנוף מיוחדות שמסוגלות להרים מבנים ללא נזק לקירות, גגות, אינסטלציה שקיימת וצורת המבנה.בנוסף, ברשותנו משאיות עם זרועות ארוכות המסוגלות להרים את המבנה מרחוק ללא צורך כניסה לחצר הבית עם המשאית. אנו משתמשים בכח אדם מקצועי ומיומן וכמובן בציוד נלווה כמו שלשלאות, רצועות, כננת ומשאית בעלת משטח ישר כל זאת על מנת שהמבנה יהיה יציב, תמוך ובטוח לאורך השינוע.


הובלת מבנים ניידים זה אנחנו!


מבנים ניידים כמו: צימרים, כיתות, קרוואנים, משרדים ניידים, מבנים מודולרים ובניות קלות למינהם משונעים מידי יום ביומו במקומות שונים בארץ וחברתנו מובילה אותם בבטיחות ושמירה עליהם מכל פגע. חשוב לציין שאנו מספקים כיסוי ביטוחי למבנים הניידים המשונעים על ידינו.

בין אם בחרתם להוביל צימר, קראוון, משרד של החברה וכל מבנה כלשהו – הגעתם למקום הנכון! כאן תקבלו שירות איכותי, שינוע בטוח והקפדה על בטיחות.  

התקשרו עוד היום לאופיר מנופים והובלות לכל שאלה והצעת מחיר: 050-576-5710.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלת מבנים 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים