עבודות מנוף

הובלה יבשתיתאופיר מנופים והובלות מספקת שירותי הובלה יבשתית ומתמחה בהובלה של כל סוגי המטענים. חברתנו בעלת צי משאיות נרחב להתמודדות עם סוגי מטען שונים ובנוסף, בעלת אישורי כניסה לכל הנמלים בארץ. צברנו ניסיון רב בשטח ועל כן אנו יודעים להתמודד עם כל הובלה שהלקוח ידרוש מאיתנו. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, צרו עימנו קשר עוד היום בטלפון: 052-8620077.


כאשר אתם מחפשים חברה שתבצע עבורכם הובלה יבשתית, חפשו חברה מקצועית ומנוסה וכמובן שיש לה ציוד מתאים להובלה. חברת אופיר מנופים והובלות בעלת צי רחב ידיים של משאיות בכל גודל ולכל מטען החל מחומרי בנייין כמו עצים, ברזלים, מתכות ועד להובלת מבנים ניידים, קונטיינרים, הובלת ציוד כבד: מנופים, כבלים כבדים, קירות ואפילו הובלת מטענים מאובטחים והובלת כספות.


הובלת מכולות לדוגמא, יכולה להיות הן מנמלים שונים בארץ והן לשינוע שוטף לכל מיני מטרות ושימושים. הובלת מכולה – זו לא פעולה פשוטה! סוג המשאית, הצוות והניסיון יקבעו את טיב ההובלה ואת רמת הסיכון שלה, בחרו הובלה יבשתית אצל אופיר מנופים וקבלו: מקצועיות, איכות שירות ובטיחות.

 

בנוסף, אנו מספקים שירותי העברת ציוד כבד וקל מכל הסוגים: רהיטים, חומרי בניין, ציוד מכאני , הובלת כספות והם רק חלק מהציוד אותו אנו משנעים.אנו מחזיקים במשאיות בעלות כושר העמסה והרמה גבוה כך לדוגמא אנו מעמידים לרשותכם משאית בעלת כושר הרמה של 34-94 טון ועד 34 מטר גובה.


אחד הדברים החשובים שאנו מקפידים עליהם הוא השירות ללקוחותינו. הובלה יבשתית בדרך כלל יכולה להיות מורכבת ולכן יש להקפיד על לוח זמנים, רישומים, העברה בטוחה וכיסוי ביטוחי של הרכוש המשונע ממקומו אל היעד המבוקש.השלכות של מתן איכות שירות, שימוש בציוד מתאים ובצוות מיומן הן רבות כמו שינוע חלק, בטוח, יעיל ואפילו יחסוך לכם משאבים וכסף.


הובלה יבשתית היא תחום רחב וקיים ציוד רב במשקלים שונים אותו ניתן לשנע. זכרו שבחירת חברה רק לפי קריטריון של מחיר עלול לפגוע לכם בהובלה ובציוד לא מתאים. חפשו חברה בעלת הניסיון בהובלה יבשתית, חברה שיודעת לייעץ ולהתאים ללקוח את המשאית ואת הציוד הנדרש על מנת לשנע את רכושו בצורה המהירה והטובה ביותר.


להצעת מחיר ושאלה נוספת, התקשרו לאופיר מנופים והובלות: 052-8620077.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלה יבשתית 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים